Home » BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, Mac & PC & Linux

AVG Anti-Virus Free Edition(Ücretsiz Sürüm) 8.5.339 – Son Sürüm Full Ücretsiz İndir!

Submitted by on 23 Mayıs 2009 – 18:05No Comment | 8.480 kez okunmuş.

Dünya’nın en ünlü indirme sitesi “Download.com” da 195 Milyonu aşan indirme sayısıyla  AVG Anti-Virus Free Edition(Ücretsiz Sürüm) 8.5.339 birinciliğini koruyor. Limitsiz sürüm olan bu yazılım, “Download.com” editörlerinden 5 yıldız almış görünüyor. Ki onlar bu yıldızları verdiyse, emin olun boşa değildir. :)

Sizi kötü yazılımlardan ve saldırılardan koruyan bu yazılım, dünyaca beğeni toplamıştır. Bir önce ki sürümünden hata ayıklanması yapılarak bu sürüme geçilmiştir.

avg-virussŞirketin açıklaması:

“AVG Free Edition iyi bilinen antivirüs koruma aracıdır. AVG ev kullanıcıları için tasarlanmış olunup sınırsız kullanma olanağı vardır. Dünyada ki milyonlarca bilgisayarı koruyan bu yazılım, hızlı ve becerili virüs veritabanı güncellemesi yapmaktadır. AVG Free kullanımı kolaydır ve highlights otomatik güncelleme işlevi, AVG Resident Shield, hangi dosyaların ve açılan programları yürütülen ücretsiz Virüs Veritabanı Güncelleştirmeleri olarak gerçek zamanlı koruma sağlar, hatta virüslü dosyaların güvenli kullanımı için AVG Virus Vault vardır.

**** Yazılımı İndirmek İçin ->

[like-to-dl theme=”blue” url=”http://ramerta.com/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=AVG+Anti-Virus+Free+Edition+8.5.339+INDIR%21%21%21/” like_url=”http://www.facebook.com/pages/Stamboul-Bazaar-Online-International-Shopping-Center/166079200164196″ message=”İndirme işlemini başlatmak için “Beğen” butonuna basmalısınız!”]

m4s0n501

Sizin için...

Etiketler:, , , , , , , , ,

ARAYAN BULUR... ARAMA YAPIN!

Leave a comment!

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also Comments Feed via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.