Home » BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, Mac & PC & Linux

Türkçe ARES 3.1 – Yeni Sürüm Full İndir/Download!

Submitted by on 03 Haziran 2011 – 01:21No Comment | 16.499 kez okunmuş.

Dünya artık tek bir merkez haline geldi diyebiliriz, anlık dosya paylaşımları ile saniyeler içerisinde bir dosya gönderebiliyoruz veya alabiliyoruz. P2P dünyasının gelişim gösterdiği günümüzde, dünya üzerinde ki en ünlü paylaşım programlarından biri olan Ares‘le neler yapabiliyoruz: Dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşımı.

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilen Ares Dosya Paylaşım Programı sizlerle. Dünya üzerinde emeklerini açıktan sunan tüm programcılara saygı ve sevgi gönderiyorum :)

Ares otomatik olarak aradığınız dosyanınkaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı arttırarak yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.

Entegre Audio/Video Oynatıcısı

Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.

Dosya Paylaşım Chat Odaları

Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

NOT: Kurulum İNGİLİZCE olup, daha sonradan Türkçe dili ayarlanabilmektedir.

[like-to-dl theme=”blue” url=”http://www.ares.com/downloads/Ares_Installer.exe” like_url=”https://www.facebook.com/yakalasam” message=”İNDİRME İŞLEMİNİ BAŞLATMAK İÇİN “BEĞEN” BUTONUNA BASINIZ…”]

 

Etiketler:, , , , , , , , , ,

ARAYAN BULUR... ARAMA YAPIN!